sohbet girişYazı Şekilleri ve Düzeni

Kendinize göre bir sohbet sitesi kullanıyor musunuz? Eğer kullanmıyorsanız ve böyle bir adres arıyorsanız şu anda çok doğru bir yerde bulunduğunuzu söylemeliyiz. Bildiğiniz gibi sohbet sitelerini kullanmak için ücret ödemenize gerek bulunmamaktadır. Eğer sizden ücret talep edenler bulunuyorsa derhal onlardan uzaklaşmanız gerekir. Burayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Peki ama kullandığınız sohbet sitesinde kendi sohbetinizi kişiselleştirmek istemez misiniz? Bunun mümkün olmayacağını düşünüyor olabilirsiniz ancak bu mümkündür. Eğer nasıl yapabileceğinizi öğrenmek ve nelerin sizlere sunulduğunu anlamak istiyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmını incelemeye alabilirsiniz. Aradıklarınızı burada kısa sürede bulacaksınız.

Yazı Şekillerini ve Boyutunu Değiştirebilirsiniz

Burada sohbet ederken yazıları görmekte zorlanıyor musunuz? Boyutunun oldukça küçük olduğunu düşünüyorsanız o zaman büyütebilirsiniz. Sohbet ayarlarına gelip buradan dilediğiniz gibi boyutu deneyerek ayarlayabilirsiniz. İdeal boyuta karar verdikten sonra ayarlarınızı kaydedip konuşmaya başlayabilirsiniz. Eğer beğenmezseniz bir kez daha düzenleme yapabilirsiniz. Ayrıca sadece yazı boyutunu değil, bunun yanında yazı fontlarını da değiştirebilirsiniz. Yani anlayabilmeniz için yazı şeklini de değiştirebileceğinizi söylemeliyiz. Dilediğiniz gibi harika fontlardan birini seçebilirsiniz. Şekilli görünmesini istediklerinizi belirleyip ayarları kaydedebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz gibi harika şekillerde yazılar yazabilirsiniz. İsterseniz şekli ve boyutu ile birlikte aynı zamanda rengini de değiştirme fırsatına sahip olabilirsiniz. Rengini değiştirmek için yine sohbet ayarlarından yazı ayarlarına geçebilirsiniz. Böylece istediğiniz rengi yapabilirsiniz.

Sohbet Çerçevesini Değiştirmek

Kullandığınız sohbet ekranının çerçevesini de kolayca değiştirebilir ve düzenleyebilirsiniz. Bunun için hazırlanmış pek çok farklı çerçeve bulunmaktadır. Dilediğinizi kullanarak harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz. En sevdiğiniz renkleri oraya ekleyebilirsiniz. Ayrıca bilmelisiniz ki kendiniz de düzenleme yapabilirsiniz. İsterseniz çerçeveler eklemez, bunun yerine mevcut olan çerçevenin rengini değiştirebilirsiniz. İsterseniz belirlediğiniz çerçevenin de renkleri ile oynayabilirsiniz. Düzenlemesi tamamen size kalmıştır. Bundan sonra göze hoş gelen sohbet ekranı oluşturacak ve bundan memnun kalacaksınız. Sizi düşünen ve asla problem yaşamanızı istemeyen bir sohbet sitesi üzerinde bulunuyorsunuz. Burasının değerini bilmelisiniz. Kesinlikle bir kuruş bile ücret ödemeyeceğinize de emin olabilirsiniz. Göreceksiniz ki ciddi anlamda farklı seçeneklerden faydalanmak kolay olacaktır.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir