sohbet girişSohbet Sitelerinde Kişi Engelleme

Kullandığınız sohbet sitesi üzerinde istediğiniz gibi hareket edebiliyor musunuz? Yoksa bu konuda kısıtlandığınızı mı düşünüyorsunuz? Eğer böyle bir durum bulunuyorsa siz de daha fazla zaman geçirmeyin ve hemen şimdi bu siteyi kullanın. Türkiye’nin en çok kullanılan sohbet sitesi olduğunu ve bundan sonra sizin de keyifle kullanacağınızı belirtmeliyiz. Peki ama burada istemediğiniz kişilerin sohbetlerini görmek istemiyor musunuz? O halde siz de kişi engellemelisiniz. Peki bunun nasıl yapıldığı konusunda bilginiz var mı? Eğer yoksa ve siz de merak ediyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmını inceleyebilirsiniz. Kesinlikle burada aradıklarınızı bulacaksınız.

Kişi Engellemek Çok Kolay

Bilmelisiniz ki sohbet sitesinde kişi engellemek gerçekten çok kolaydır. Öncelikli olarak bu engeli neden attığınızı çok iyi düşünmelisiniz. Bilmelisiniz ki engellediğiniz kişilerin engelini kaldırana kadar onların yazdıklarını asla görmeyeceksiniz. Bu da sizin için bir avantaj ya da dezavantaj olabilir. Unutmamalısınız ki sizi rahatsız eden ve görüşmek istemediğiniz kişileri engellemeniz daha doğru olacaktır. Buna dayanarak söylemek gerekirse engellemek istediğiniz kişilerin üzerine gelecek ve sağ tıklayacaksınız. Ardından kişiyi engelle butonuna basacak ve evet diyeceksiniz. Yapacağınız işlem bu kadar basit olacaktır. Bundan sonra engellediğiniz kişiler sizi görmeyecek ve sizin yazdıklarınızı da okuyamayacaklardır. Bu da daha rahat bir sohbet için gerekli olabilir. Göreceksiniz ki kişi engellemek ciddi derecede kolay olacaktır. Peki engellediğiniz kişilerin engelini nasıl kaldırabilirsiniz?

Engellenen Kişilerin Engelini Kaldırmak

Engellenen kişilerin engelini kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu tür durumlarda yapacağınız şeyler çok basittir. Tabii ki de engellediğiniz kişilerin üzerine tıklamayacaksınız. Önce hesap ayarlarına gelecek ve daha sonra engelli kişiler listesine geçeceksiniz. Burada engellemiş olduğunuz kişilerin engelini kaldıracak ve daha sonrasında istediğiniz gibi sohbet etmeye başlayacaksınız. Bu kadar basit olacaktır. Yanlışlıkla başkalarını engellemiş olabilirsiniz. Bu tür durumlarda her zaman engeli kaldırmak hayat kurtarmaktadır. Unutmamalısınız ki sohbet sitesi üzerinde aradığınız arkadaşlıkları kurabilir ve dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınıza ve kendinizi çok iyi hissedeceğinize eminiz. Tüm bunları mobilden de yapabilecek olmanız size de çok iyi gelecektir.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir