sohbet girişMobil Sohbet Odalarında Değişiklik

Mobil cihazlar ile sohbet etmek sizin de keyif aldığınız bir şey, öyle değil mi? O halde siz de bundan sonra burayı kullanmalısınız. Türkiye’de binlerce kişi burada sohbet etmektedir. Her zaman için kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Mobil cihazlar ile görüntülü sohbet imkanı vermektedir. Siz de boş yere zaman geçirmeyin ve hemen şimdi burada yerinizi alın. Peki ama haberiniz var mı, mobil sohbet odalarında değişiklik söz konusu. Nasıl bir değişiklik olacağını merak ediyorsanız size bazı ipuçları verebiliriz. En başta söylemeliyiz ki bu odalarda artık küfürlü sohbet olmayacak. Argo ve küfür içeren konuşmalar gönderilmeyecek. Bu da büyük bir düzen sağlayacak. Peki ama daha detaylı bir açıklama ister misiniz?

Sohbette Düzenlemeler Yapılacak

Sosyal medya üzerinde de yayılan küfürlü yayın görüntüleri ve kavgalar tüm üyelerin sabrını taşırmayı başardı. Bildiğiniz gibi zihinsel engelli şahıslara buralarda hakaretler edildi ve ciddi derecede tepki çekti. Buna dayanarak söylemek gerekirse artık mobil sohbet odaları düzenlenecek. Canlı yayınlarda bile küfür tespit edildiği an kişiler sistemlerden uzaklaştırılacak. Bu kim olursa olsun gereken cezayı en iyi şekilde alacak. Unutmamalısınız ki kişilerin haklarına, mahremiyetlerine, kişiliklerine ya da karakterlerine hakarette bulunmak, manevi değerleri ayaklar altına almak ciddi bir suçtur. Doğal olarak söylemek gerekirse bundan sonra daha keyifli bir sohbet edeceğiniz odalar kullanacaksınız. Peki ama canlı yayında bu tarz hakaretler nasıl tespit edilecek ve nasıl gereken müdahale yapılacak?

Canlı Yayınları Modaratörler İzleyecek

Üyeler tarafından açılan tüm canlı yayınlar panel üzerinden modaratörlere de gidecek. Doğal olarak onlar da bu yayınları takip edecekler. Bu da demek oluyor ki anlık olarak müdahil olunabilecek. Peki ama yetişilmediği durumlarda ne olacak? Tabii ki de o zaman devreye kayıtlar girecek. Yapılan canlı yayınlar her hafta sonu düzenli olarak taramadan geçirilecek. Böylece herhangi bir kural ihlalinde bulunan kişi öncelikli olarak bunlara sebebiyet verdiği için gerekli özrü dileyecek. Eğer böyle bir durum söz konusu olmazsa anında uzaklaştırılacak. Kabahatini kabul eden üyeye bir şans daha verilecek ve tekrarladığı takdirde sistem onu otomatik olarak atacak. Tüm bunlar daha sorunsuz ve daha insanca bir sohbet için gereklidir.

Cevap yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir